Dell Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 GHz)

Бренд: DELL
Краток опис: Dell Inspiron 3573 (Black) - Intel® Pentium® N5000 Processor (4
Достапност:
Шифра: 47611
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2426

Редовна цена:

18,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

15,999 Ден.