HP Pavilion 15-DA0017 ( GRAY )

Бренд: HP
Краток опис: HP Pavilion 15-DA0017 ( GRAY ), - Intel Core™ i5-8250U (6M Cach
Достапност:
Шифра: 47596
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 411
Редовна Цена: 31,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 31,999 Ден. ДЕНАРИ