Lenovo Tab 3 10 TB-X103F APQ8009 (Black)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 3 10 TB-X103F APQ8009 (Black), 10.1 inches IPS LCD ca
Достапност:
Шифра: 47595
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1732

Редовна цена:

7,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,999 Ден.