17.3" Notebook Panel LED

Бренд: Various
Краток опис: 17.3" Notebook Panel LED, Resolution: 1920x1080, Connector 30 pi
Достапност:
Шифра: 47546
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 489

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,599 Ден.