PHILIPS 50PUS6203

Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 50PUS6203, 50" (126cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV,
Достапност:
Шифра: 47533
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 959
Редовна Цена: 27,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 27,599 Ден. ДЕНАРИ