Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F1)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F1), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inche
Достапност:
Шифра: 47523
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1578

Редовна цена:

7,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,499 Ден.