Lenovo Tab E7 (TB-7104F)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab E7 (TB-7104F), Ebony Black, 7" Wi-Fi , IPS LCD capac
Достапност:
Шифра: 47522
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2843

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,599 Ден.