ST-32NE4700

Бренд: ST
Краток опис: ST-32NE4700, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technolog
Достапност:
Шифра: 47482
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4244

Редовна цена:

8,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,299 Ден.