ST-32NE4100

Бренд: ST
Краток опис: ST-32NE4100, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DV
Достапност:
Шифра: 47481
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 6705

Редовна цена:

7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 7,999 Ден. ДЕНАРИ