ST-43NE6700

Бренд: ST
Краток опис: ST-43NE6700, 43" (109cm) Android SMART FullHD LED TV, Superior T
Достапност:
Шифра: 47480
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 7367

Редовна цена:

14,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,639 Ден.