Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( ONYX BLACK ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( ONYX BLACK ) - Intel® Core™ i3-81
Достапност:
Шифра: 47386
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 562
Редовна Цена: 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 23,499 Ден. ДЕНАРИ