SAMSUNG UE55NU7093UXXH

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE55NU7093UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 47212
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1100
Редовна Цена: 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 40,999 Ден. ДЕНАРИ