Huawei MediaPad T3 7

Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T3 7, 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen
Достапност:
Шифра: 47035
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4251

Редовна цена:

4,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,999 Ден.