ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache

Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Pr
Достапност:
Шифра: 46921
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 652
Редовна Цена: 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,999 Ден. ДЕНАРИ