SAMSUNG UE43NU7092UXXH

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE43NU7092UXXH, 43" (108cm) UltraHD Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 46789
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4491

Редовна цена:

26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

22,999 Ден.