Blackview A20 Gold

Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A20 Gold, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz
Достапност:
Шифра: 46547
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1173
Редовна Цена: 4,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,299 Ден. ДЕНАРИ