Huawei Y5 (2018) Dura Black

Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Y5 (2018) Dura Black, 5.45" LCD capacitive Multitouch Scr
Достапност:
Шифра: 46543
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1062
Редовна Цена: 7,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,599 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,799 Ден. ДЕНАРИ