Samsung SM-A600 Galaxy A6 2018 Black

Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A600 Galaxy A6 2018 Black, Dual Sim, 5.6 Inch Super A
Достапност:
Шифра: 46522
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1058
Редовна Цена: 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. ДЕНАРИ