Lenovo TAB 4 8 ( BLACK )

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB 4 8 ( BLACK ) , 8.0 inches IPS LCD capacitive touchsc
Достапност:
Шифра: 46470
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2616

Редовна цена:

6,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,999 Ден.