ST CM-600BR

Бренд: ST
Краток опис: ST CM-600BR, Superior Technology, Кафемат, црна боја, 0.6 литри
Достапност:
Шифра: 46427
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 550

Редовна цена:

999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

999 Ден.