ST ECM-85015XR

Бренд: ST
Краток опис: ST ECM-85015XR, Superior Technology, Апарат за еспресо кафе и ка
Достапност:
Шифра: 46426
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2024

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,499 Ден.