Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A)

Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multit
Достапност:
Шифра: 46410
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1748

Редовна цена:

6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,499 Ден.