Huawei P20 lite Black

Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei P20 lite Black, 4G LTE, Dual Sim, 5.84" LTPS IPS LCD capa
Достапност:
Шифра: 46255
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 910
Редовна Цена: 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,999 Ден. ДЕНАРИ