HDD 3TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Pu
Достапност:
Шифра: 46247
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 411

Редовна цена:

5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,799 Ден.