HDD 2TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Pu
Достапност:
Шифра: 46245
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 586

Редовна цена:

4,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,249 Ден.