Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD ca
Достапност:
Шифра: 46232
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1648

Редовна цена:

11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,490 Ден.