Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black), 10.1 inches IPS LCD capacitive t
Достапност:
Шифра: 45999
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2550

Редовна цена:

6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,499 Ден.