Hewlett Packard Pavilion 15-BS158 ( BLACK )- Intel Core™ i5-8250U (6M Cache

Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard Pavilion 15-BS158 ( BLACK )- Intel Core™ i5-825
Достапност:
Шифра: 45976
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1163

Редовна цена:

35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

33,999 Ден.