15.6" Slim Notebook Panel LED

Бренд: Various
Краток опис: 15.6" Slim Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768
Достапност:
Шифра: 45905
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 161

Редовна цена:

3,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,099 Ден.