Dell Inspiron 7560/Windows 10 Pro - Core™ i7-7500U (2.7 GHz

Бренд: DELL
Краток опис: Dell Inspiron 7560/Windows 10 Pro - Core™ i7-7500U (2.7 GHz, up
Достапност:
Шифра: 45894
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1274

Редовна цена:

41,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

37,999 Ден.