DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz

Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3
Достапност:
Шифра: 45855
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1324

Редовна цена:

34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

29,999 Ден.