Hdd 500GB WesternDigital 7200 rpm

Бренд: WesternDigital
Краток опис: Hdd 500GB WesternDigital 7200 rpm, 32MB Cache SATA, 3.0Gb/s Cavi
Достапност:
Шифра: 45679
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 1065

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.