15.6" Notebook Panel LED

Бренд: Various
Краток опис: 15.6" Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768, Conn
Достапност:
Шифра: 45633
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 325

Редовна цена:

3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.