Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F), Black, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacit
Достапност:
Шифра: 45562
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1834

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,999 Ден.