Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504X)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504X), Black, WiFi + 4G TabletTablet, 8.0 i
Достапност:
Шифра: 45561
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1649

Редовна цена:

10,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,499 Ден.