Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches
Достапност:
Шифра: 45560
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3072

Редовна цена:

8,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,799 Ден.