ASUS Zenpad Z380KNL-6A021A

Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Zenpad Z380KNL-6A021A, LTE, 6A-Dark Gray, 8" IPS, 2 GB, 16
Достапност:
Шифра: 45521
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1368

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,999 Ден.