ST-32KL4100

Бренд: ST
Краток опис: ST-32KL4100, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology,Res
Достапност:
Шифра: 45510
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 6109

Редовна цена:

9,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,999 Ден.