Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30L)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30L), Midnight Blue, 10.1" Wi-Fi + 4G,
Достапност:
Шифра: 45334
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1426

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,799 Ден.