Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F), Midnight Blue, 10.1" Wi-Fi, IPS
Достапност:
Шифра: 45333
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1228

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,499 Ден.