BlackVision AX1 WIFI Tablet

Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision AX1 WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution: 1024
Достапност:
Шифра: 45248
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2126

Редовна цена:

2,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,399 Ден.