BlackVision AX1 WIFI Tablet

Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision AX1 WIFI Tablet, Black, 7 inch IPS, Resolution: 1024
Достапност:
Шифра: 45246
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2298

Редовна цена:

3,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.