BlackVision Novo7Pro WIFI Tablet

Бренд: BlackVision
Краток опис: BlackVision Novo7Pro WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution:
Достапност:
Шифра: 45245
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1338

Редовна цена:

3,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.