ST PB-12000 Superior Technology

Бренд: ST
Краток опис: ST PB-12000 Superior Technology, Power bank 12000mAh capacity, b
Достапност:
Шифра: 44964
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 650

Редовна цена:

1,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,299 Ден.