Lenovo Tab3 8

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab3 8, Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capa
Достапност:
Шифра: 44639
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1545

Редовна цена:

7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,199 Ден.