ST-T730

Бренд: ST
Краток опис: ST-T730, Superior Technology, 7" White/White Tablet, Quad Core C
Достапност:
Шифра: 44506
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1877

Редовна цена:

3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,899 Ден.