ST-T730

Бренд: ST
Краток опис: ST-T730, Superior Technology, 7" Black/Black Tablet, Quad Core C
Достапност:
Шифра: 44505
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1470

Редовна цена:

3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,899 Ден.