Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 9010

Бренд: Alcatel
Краток опис: Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 9010, 10.1" IPS LCD HD (1280 x 800),
Достапност:
Шифра: 44330
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1874

Редовна цена:

5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,999 Ден.