ST-32KL4500 32" (82cm)

Бренд: ST
Краток опис: ST-32KL4500 32" (82cm), Superior Technology, Android SMART LED T
Достапност:
Шифра: 44079
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2095

Редовна цена:

10,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,999 Ден.