HDD 2TB WesternDigital

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, 5400rpm, 64MB Cache 6.0Gb/s, 6.0Gb/s, Ca
Достапност:
Шифра: 43485
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 2076

Редовна цена:

3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,899 Ден.